Sortuj wedlug: tytulu | daty | popularnosci

Czyli subiektywnie rzecz o tym, jak supporty mogą zepsuć koncert.
Relacja z koncertu legendarnego zespołu PRONG który odbył się w we wrocławskim klubie Alibi.
Nieczęsto wrocławskie sceny goszczą artystów z Palestyny, a koncert, którego dotyczy ta recenzja, pokazuje jak bogata jest kultura tego kraju.
15 kwietnia w Starym Klasztorze w ramach Ethno Jazz Festival odbył się koncert krakowskiego zespołu Kroke, promujący w swojej 22-letniej działalności już dziesiąty album "Ten".
1 maja już do lat jest we Wrocławiu świętem gitary.
9 kwietnia Wrocławiem zatrzęsło brzmienie gitar. Ów czwartkowy wieczór w Centrum Reanimacji Kultury (ul. Jagiellończyka 10 c/d) zapowiadał się energetycznie, co skusiło reportera WSA do zawitania w bramy Utopii i faktycznie tak też upłynął. Muzyce, którą zaprezentowały występujące zespoły mocy nie sposób odmówić.
Warto wspomnieć o szczytnej inicjatywie, na którą przeznaczone zostały fundusze za wejściówki, mianowicie o fundacji Znajdki zajmującej się szukającymi domu i chorymi zwierzętami (www.znajdki.pl).
Relacja z koncertu AMORPHIS w klubie Alibi z dnia 06.04.2016r.
Nie będę tutaj pisał pierdół, że Nile i Suffocation to czołówka brutalnego grania itp. Nie ma sensu pisać o nowych płytach, bo jak to kogoś interesuje to niech poszuka sobie takich informacji w dziale z newsami. No, więc bez zbędnego wstępniaka zapraszam do lektury.
Dub Night z czwartku 23. kwietnia było dobrą opcją dla wszystkich, którzy wahali się czy iść na piwo, czy poskakać do muzyki. Sala gotycka w Starym Klasztorze w roli pubu spisuje się doskonale i sącząc piwo można nie zauważyć ponad godzinnej obsówki koncertu.


strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] | wszystkich artow: 308