Sortuj wedlug: tytulu | daty | popularnosci

Wczorajszy koncert EastWest Rockers we wrocławskim klubie Alibi powiązany był z promocją najnowszego albumu „Jedyna broń”, wydanym w tym roku przez wytwórnię Presto.
Kiedy rok temu byłem na koncercie Tides From Nebula w Firleju, występowali w roli supportu przed medialnie eksponowanym Oceansize. Wtedy przereklamowani Anglicy zmęczyli mnie okrutnie, za to „Tajdsi” aspirowali już do roli czołowej rodzimej post-rockowej kapeli.
Trwający cztery dni festiwal przyciągnął, jak co roku, do Lubiąża kilka tysięcy ludzi. Ludzi w każdym wieku. Dosłownie. Można było zobaczyć sędziwych staruszków, kilkuletnie dzieciaki i przede wszystkim młodzież. W tym święcie kultury alternatywnej brałem udział po raz pierwszy, choć wybierałem się tam już od dłuższego czasu.
W dniach 11-13 czerwca odbyła się kolejna, szósta, edycja Punx Pikniku. Tym razem całość miała miejsce na Wagenburgu, który to obchodził swoje dziewiąte urodziny.
W ostatnich latach mamy do czynienia z ogromnym przełomem na polskiej scenie reggae. Wzrasta poziom polskich wykonawców, rośnie liczba zwolenników, a także otwierają się granice na wykonawców z zagranicy. Jednym słowem - One Love.
Relacja z koncertu Christ Agony, Thy Worshiper i Ragehammer w Firleju.
Przypuszczam, że większość publiczności nie wiedziała, czego spodziewać się po tym
koncercie. Jak i mnie, przyciągnęło ich nazwisko wrocławskiego poety. Poszedłem do Firleja bez konkretnych oczekiwań, ale na wszelki wypadek założyłem, że może być mdło, patetycznie i nieznośnie kiczowato – bo czasem tak bywa z poezją śpiewaną.
"Centrala 71" to grupa twórcza, której głównym i stałym polem działalności są comiesięczne czytania dramatów.
Audytorium było nieporównywalnie mniej liczne niż zazwyczaj, a zespół zagrał nieporównywalnie gorzej, niż można się było spodziewać.
Wrocławiakom zespołu Vincent raczej przedstawiać nikomu nie trzeba. Tym, którzy jednak tego składu nie znają, zafunduję szybką lekcję historii Wrocławskiego rocka.


strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] | wszystkich artow: 308