Sortuj wedlug: tytulu | daty | popularnosci

Wczorajszy koncert EastWest Rockers we wrocławskim klubie Alibi powiązany był z promocją najnowszego albumu „Jedyna broń”, wydanym w tym roku przez wytwórnię Presto.
Kiedy rok temu byłem na koncercie Tides From Nebula w Firleju, występowali w roli supportu przed medialnie eksponowanym Oceansize. Wtedy przereklamowani Anglicy zmęczyli mnie okrutnie, za to „Tajdsi” aspirowali już do roli czołowej rodzimej post-rockowej kapeli.
Trwający cztery dni festiwal przyciągnął, jak co roku, do Lubiąża kilka tysięcy ludzi. Ludzi w każdym wieku. Dosłownie. Można było zobaczyć sędziwych staruszków, kilkuletnie dzieciaki i przede wszystkim młodzież. W tym święcie kultury alternatywnej brałem udział po raz pierwszy, choć wybierałem się tam już od dłuższego czasu.
W dniach 11-13 czerwca odbyła się kolejna, szósta, edycja Punx Pikniku. Tym razem całość miała miejsce na Wagenburgu, który to obchodził swoje dziewiąte urodziny.
W ostatnich latach mamy do czynienia z ogromnym przełomem na polskiej scenie reggae. Wzrasta poziom polskich wykonawców, rośnie liczba zwolenników, a także otwierają się granice na wykonawców z zagranicy. Jednym słowem - One Love.
Relacja z koncertu Christ Agony, Thy Worshiper i Ragehammer w Firleju.
Wrocławiakom zespołu Vincent raczej przedstawiać nikomu nie trzeba. Tym, którzy jednak tego składu nie znają, zafunduję szybką lekcję historii Wrocławskiego rocka.
Relacja z koncertu kanadyjskiej grupy thrashmetalowej Annihilator we wrocławskim klubie Alibi 16.11.2016
Przypuszczam, że większość publiczności nie wiedziała, czego spodziewać się po tym
koncercie. Jak i mnie, przyciągnęło ich nazwisko wrocławskiego poety. Poszedłem do Firleja bez konkretnych oczekiwań, ale na wszelki wypadek założyłem, że może być mdło, patetycznie i nieznośnie kiczowato – bo czasem tak bywa z poezją śpiewaną.
"Centrala 71" to grupa twórcza, której głównym i stałym polem działalności są comiesięczne czytania dramatów.


strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] | wszystkich artow: 308