Sortuj wedlug: tytulu | daty | popularnosci

Wszędzie przyjmowani z entuzjazmem i owacjami, Świetliki zdobywają oddanych fanów w kolejnych pokoleniach szukających bezkompromisowego przekazu, błyskotliwej poezji, ostrego żartu, wirtuozerii i dobrego show.
“He is the baddest motherfucker in the world!” – tak określił Lemmy’ego Kilmistera Dave Grohl. I jak tu nie zrobić filmu o człowieku, który w dodatku jest ojcem heavy metalu?
Koncert Osjana zatytułowany był 'Po prostu' i tytuł ten okazał się bardzo trafny, choc nie wiem czy mam w tym wypadku na myśli to samo co muzycy. Okazją do zagrania było czterdziestolecie zespołu.
Czy to z powodu meczu Śląska z Wisłą, otwarcia Jarmarku Bożonarodzeniowego, czy może jakiegoś innego powodu, na koncert Żywiołaka 25. listopada, przyszło stosunkowo niewiele ludzi.
Niezwykła energia, zawsze pojawiająca się na koncertach Żywiołaka tym razem była wyjątkowo silna. Wrocławskim Łykendem zatrzęsło.
Muzyka określana Jazz-rockiem, w oczach przeciętnego słuchacza, może zdawać się dzisiaj reliktem z zamierzchłych czasów (a dokładniej z przełomu lat 60. i 70.). Z czasów w których normą były wielowątkowe kompozycje, często improwizowane, wyłamujące się z tradycyjnego pojęcia „piosenki”.
Wczoraj we wrocławskim klubie Łykend odbył się finał Festiwalu wRock 2008.
Koneserzy dobrego dubu, który nie daje się zaszufladkować, kolejny raz mieli okazję zakosztować w Puzzlach muzycznej uczty w najlepszym tego słowa znaczeniu. Dubska i Zebra, choć pozornie w jednej grają rodzinie, to dwa z goła różne od siebie stworzenia.
Dawno nie wychodziłam z kina z tak mieszanymi uczuciami, jakie dopadły mnie po obejrzeniu nowego filmu austriackiego reżysera Ulricha Seidla „Raj: Wiara”. Jest to druga część trylogii „Raj”. Pierwszy mój komentarz do filmu może brzmieć: Chryste Panie!
Tego chyba nikt się nie spodziewał. Zaledwie w lipcu 2003 roku zespół grał swój pożegnalny koncert, a tu proszę, minęły niecałe dwa lata i chłopaki nie wytrzymali.


strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] | wszystkich artow: 308