Chaos Tour 2017: Discordia & Mindfak

24.03 - Głuchołazy
25.03 - Wałbrzych
07.04 - Oleśnica
08.04 - Travna (CZ)
14.04 - Dąbrowa Górnicza
15.04 - Kraków

Zagrają:
Discordia - Wrocław - szwedzki thrash/death metal
Mindfak - Wrocław - death/thrash/groove metal

Ekstremalne granie żyje i ma się bardzo dobrze! Świadczy o tym ilość ostatnio organizowanych koncertów i tras. Na taką mini-trasę zaprasza Nas wrocławska Discordia i żagański Mindfak.

Discordia powstała w grudniu 2012. Po rozstaniu z poprzednimi członkami zespół znacznie zmienił stylistykę. Obniżył strój i nabrał typowo szwedzkiego brzmienia. Sami o sobie piszą: "Muzyka grana przez Discordię to ogólnie pojęty szwedzki death/thrash metal z wpływami staroszkolnych tuzów gatunku tj. Slayer, Sodom, Overkill, Kreator etc." Coś w tym jest, kto był na ich koncercie mógł na żywo doświadczyć wściekłości, jadu, brudu i agresji płynącej ze sceny. Zespół właśnie zakończył pracę nad swoim albumem "Mass Genocide" i szuka wydawcy. Na koncertach rozdają swoje "Promo 2017" całkowicie ZA DARMO!


Mindfak to żagańska banda grająca szeroko pojętą muzykę metalową. Początki kapeli sięgają 2012 roku, gdy większość członków uczęszczało jeszcze do szkół średnich. W 2013 roku zawiesili działalność, by w 2016 zagrać pierwszy koncert w odświeżonym składzie. Chłopcy nie próżnowali i wrócili w wielkim stylu! Zespół bowiem ma na swoim koncie wydaną pod koniec 2016 roku debiutancką EP o nazwie "TRETER", którą aktualnie promuje. Faktem jest zatem, że obie formacje to "świeżynki" na metalowym rynku muzycznym, ale niech Was to nie zmyli! Grają dużo, w wielu miejscach, zyskując przy tym coraz większą grupę odbiorcow oraz oczywiście fanów.

Edit: Nastąpiła zmiana lokalizacji w pierwszym koncercie trasy. Zespoły zamiast w Nysie pojawią się w Głuchołazach w Krater Pub. Wina nie leży po stronie zespołów, lecz nyskiego klubu, w którym mieli początkowo grać. Więcej informacji zespół Discordia podaje na swoim profilu i w wydarzeniu.